درباره ما

«مرکز مشاوره راه نو» در سال1387به سرپرستی دکتر باقر ثنائی استاد مشاورۀ خانواده دانشگاه خوارزمی و دارای بورد تخصصی مشاوره از انجمن های مشاورۀ آمريکا و کانادا و دارای پروانه روان درمانی ایالت آنتاریو، و عضو شورای مرکزی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ايران، همراه با مدیریت اجرایی شهره فلاحتی کارشناس ارشد مشاوره خانواده تأسیس گرديد.


انواع خدمات مشاوره، خصوصاً مشاورۀ خانواده و ازدواج و خدمات روان شناختی در این مرکز توسط مشاوران متخصص و با تجریه ارائه می گردد.
علاوه بر ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی، راه نو ارائه خدمات آموزش تخصصی و برنگری (سوپرویژن) به دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی رشته های مشاوره و روان شناسی را نیز در برنامه دارد.
انواع کارگاه های آموزشی نیز توسط متخصصان مرکز و عمدتاً با هدف ارتقای سطح علمی فعالان این حوزه در حیطه های مشاوره خانواده و ازدواج و سایر نظریه ها و رویکردهای درمانی برگزار می گردد.
گروه های مشاوره ای یا «گروه درمانی» نیز به رهبری دکتر ثنائی و سایر متخصصان مرکز با عناوینی چون گروه های تحلیل ارتباط متقابل (TA)، گروه های مواجهه (Encounter)، گروه های رشد، آموزش مهارت های زندگی، و سایر عناوین نیز در این مرکز برگزار می شود.
تمام امور اجرایی مرکز مشاوره راه نو با مدیریت خانم شهره فلاحتی و تحت نظارت ایشان انجام می پذیرد.

خدمات راه نو :

  • مشاورۀ خانواده و ازدواج
  • مشاورۀ فردی و خدمات روان شناختی
  • دوره های آموزشی و برنگری تربیت مشاور خانواده و ازدواج
  • خدمات روان سنجی به سازمان های و ادارات
  • مشاوره های گروهی
  • مشاوره آنلاین
  • مشاوره تلفنی (9092301466)

دوره های تربیت مشاور خانواده و ازدواج:

این دوره ها در50ساعت توسط دکتر باقر ثنائی در مرکز مشاوره راه نو برگزار می شود.

دوره های شامل مشاهده زنده جلسات مشاوره خانواده و ازدواج، و مباحث تخصصی/ کاربردی متعاقب آن، مشاهده فیلم های درمان توسط درمانگران بزرگ، و جلسات برنگری (سوپرویژن) درمان های دانشجویی توسط دکتر ثنائی است.

دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری رشته های مشاوره و روان شناسی، می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88524040-021تماس حاصل نمایند.

مشاوره اینترنت (Webcounseling):

مشاوره در فضاهای مختلف همواره مدنظر مشاوران و متخصصان بوده است. با فراگیر شدن اینترنت (اسکایپ) و تلفن و سایر وسایل ارتباط جمعی ارتباط های میان فردی رنگ و بوی مجازی به خود می گیرد.
اینترنت و تکنولوژی های وابسته به آن، ارتباط های میان فردی را دچار تحولات وسیعی کرده است. یکی از اثرات این فراگیری، موضوع مشاوره و گرفتن خدمات مشاوره ای در محیط اینترنتی است.
مشاوره در محیط اینترنت یا وب کانسلینگ (Webcounseling) از جمله خدماتی است که به ارائه خدمات درمانی و مشاوره ای در قالب برنامه های ارتباط اینترنتی می پردازد.
«مرکز مشاوره راه نو» مفتخر است که در کنار سایر انواع خدمات خود، خدمات مشاورۀ اینترنتی نیز به مراجعان گرامی ارائه می دهد.

ارتباط با راه نو

تهران. خيابان شهيدبهشتي. حدفاصل سهروردي و ميدان تختي. پلاک 179. واحد 6.
021-88524040
0936-2051116
021-88505370
raahe_noo@yahoo.com
مشاوره تلفنی هوشمند: 9092301466